Vecupenieki, viesu nams

 

Divvientulība vai plašas svinības, tas viss ir iespējams pie mums atpūtas kompleksā “Vecupenieki” Spuņciemā, Babītes novadā. Atrodamies vien 15 minūšu braucienā no Jūrmalas. 20 minūtes līdz lidostai “Rīga”, TC “Spice”. Esam atvērti un pieejami visu cauru gadu! Pie mums kopā varam izmitināt 66 viesus.

Ir pieejamas 3 divvietīgas kempinga mājas, ar kopēju tualeti un virtuvi. Katrai mājiņai papildus var pielikt 1 matraci. Mājiņās ir divvietīga gulta, galds, tējkanna, apģērbju statīvs, ledusskapis. Katrai mājiņai sava grila vieta. Mājiņas cena 30€ ar nakšņošanu. Kā arī ir pieejami viesu namā numuriņi ar ērtībām, viena numuriņa cena-30€.

Pirts māja, paredzēta līdz 20 viesiem. Pirmajā stāvā-duša, tualete, pirtiņa un neliela telpa svinībām. Otrajā stāvā ir pieejamas 10  istabas, kurās varam izmitināt 20 viesus. Blakus pirtij ir grila vieta, laipa uz upi un peldvieta. Piektdienas un sestdienas-170€ viena nakts, laiks 16.00-12.00 nākošajai dienai. Pārējās dienas-140€.

Viesu nams, kurā varam uzņemt līdz 80 viesiem, izmitināt 40 viesus. Ir pieejama plaša, gaiša zāle, aprīkota virtuve ar visu nepieciešamo, grila vieta, norobežota teritorija ar apstādījumiem no visas plašās teritorijas. Otrajā stāvā ir pieejamas 10 istabas ar dušu un tualeti katrā. Papildus ir 4 plašas telpas priekš matračiem. Izmaksas no 250€.

Visiem viesiem piedāvājam plašas atpūtas iespējas-peldvietu, laivot ar laivām, SUP dēļiem, katamarānu. Papildus ar laivām var iznomāt elektromotorus ar akumulatoriem, ja nav vēlme airēties. Atrodamies pie Spuņņupes, un no mums pa kreisi nepilnu 10 minūšu braucienā pa upi nokļūsiet Babītes ezerā, kas ir iecienīts arī makšķernieku vidū.

Sadarbojamies ar galdu klājējiem, vakara vadītāju-muzikanti un dekorētajiem.

Kontakti:

Atrodamies Spuņciemā, Babītes novadā, navigācija Waze vai Google maps – “Vecupenieki” Spuņciems
www.vecupenieki.com
www.facebook.com/vecupenieki
Tālr.: 22344777
epasts: vecupenieki@gmail.com