Jaunumi

Darbu sāk interneta ceļvedis “BrīvdienuMājas.lv”

Lai palīdzētu Latvijas apceļotājiem atrast piemērotas, ērtas un pieejamas naktsmājas, ka arī uzņēmumiem vietu kur organizēt korporatīvās ballītes vai arī ģimenēm, kur atpūsties un pavadīt brīvdienas, 8. jūlijā, atvērts interneta ceļvedis “BrīvdienuMājas.lv”.

BrīvdienuMājas.lv ir interneta vietne, kura apkopota informācija par atpūtas bāzēm, viesu namiem, kempingiem, viesnīcām un jauniešu mītnēm visā Latvijā – pilsētās un lauku teritorijā. Lai gūtu plašāku ieskatu par naktsmāju iespējām, pieejamas fotogrāfijas, izcenojumi, apraksti un atsauksmes.

Lai atrastu konkrētajam gadījumam un ceļotājam atbilstošāko viesu namu vai viesnīcu, izveidots īpašs meklētājs. Piedāvājumus iespējams strukturēt pēc izcenojumiem, piedāvātā servisa, kā arī atrašanās vietas, tādējādi padarot meklēšanu ātru un ērtu.

“Cilvēkiem vairs nebūs jāpavada ilgas stundas, meklējot naktsmājas vai atpūtas vietas dažādos Latvijas reģionos. Ievadot meklētajā atslēgas vārdus, tas piedāvās konkrētajam cilvēkam interesējošo, atbilstošā cenu amplitūdā. Atliks tikai izdarīt izvēli starp dažiem labākajiem variantiem,” skaidro portāla “BrīvdienuMājas.lv” vadītāja Aija Muižniece.

Jaunais portāls ir arī lieliska vieta, kur par sevi pastāstīt  brīvdienu māju īpašniekiem. Tuvākajā nākotnē prognozējams, ka BrīvdienuMājas.lv kļūs par vienu no pupulārakajiem naktsmāju katalogiem Latvijā un piesaistīs klientus no visas Baltijas un pasaules – ikvienu, kas vēlēsies apceļot Latviju.