Karavella, Viesnīca

Viesnīca “Karavella” atrodas Rīgā, klusā vietā, Daugavas krastā, netālu no vecpilsētas un biznesa centra. Pie mums Jūs aizmirsīsiet par pilsētas burzmu un steigu, tajā pašā laikā Vecrīga un pilsētas centrs jums būs rokas stiepiena attālumā.

Tieši upes un ostas tuvums radīja viesnīcas nosaukumu. Tāpat kā Kolumbs šķērsoja Atlantijas okeānu un atklāja Ameriku ar caravel tipa kuģi, arī viesnīca “Karavella” atklās Jums jaunus akcentus Rīgas siluetā, ko varēsiet aplūkot no neierasta skatu punkta.

2011. gadā viesnīca tika pilnīgi rekonstruēta. Lai nenonāktu pretrunā ar ēkas raksturu, jaunais interjers tika veidots atbilstoši viesnīcas atrašanās vietai un arhitektūrai – tajā ir jūtama ūdens tēma un 80to gadu atskaņas. Interjerā ir izmantotas vieglas formas, gaišas, plūstošas krāsas, grafisks lakonisms, kas apvienojumā veido ergonomisku un estētisku vidi, lai tajā ikviens mūsu viesis justos patīkami un ērti.

“Karavella” ir pirmā viesnīca Latvijā, kas sertificēta pēc Eiropas viesnīcu klasifikācijas sistēmas “Hotel Union” un saņēmusi 3 zvaigžņu “Superior” kategoriju, kas norāda uz paaugstinātas klases komfortu.

Viesnīca ir piemērota gan darījumu cilvēkiem, gan atpūtniekiem, kas pie mums viesojas īsāka vai garāka ceļojuma laikā.

Viesnīca “Karavella” piedāvā 76 komfortablus Standarta, Superior un DeLux numuriņus. Katrā numurā ir gaisa kondicionieris, satelīta televīzija, bezvadu interneta pieslēgums, telefons, kā arī visās vannas istabās ir ierīkota vanna un pieejams matu žāvētājs. Viesnīcā ir 2 konferenču zāles, Lobby bārs un restorāns “Colombo”, kas atrodas ēkas 12. stāvā.

Kontakti

Karavella Hotel
Katrīnas dambis 27, Rīga, LV – 1045, Latvija
Tālrunis: +371 67323130
Fakss: +371 67830187
E–pasts: info@karavellahotel.lv
www.karavellahotel.lv

Viesnīcas un konferenču rezervācijām:
Tālrunis: +371 67381858
E-pasts: reservations@karavellahotel.lv

Galdiņu un banketu rezervācijām:
Tālrunis: +371 67383805
E-pasts: restaurant@karavellahotel.lv