Hotel SPA Arkadia, viesnīca

Jaunā un mājīgā viesnīca atrodas ainaviskā vietā Apšuciemā, 10 minūšu gājienā no jūras.

Hotel SPA Arkadia piedāvā 53 eleganti iekārtotus divvietīgus numuriņus, 10 trīssvietīgus numuriņu, 3 ģimenes numuriņus (piecvietīgi) un 2 LUX numuriņus patīkamai atpūtai. Numuriņi pieejami gan bez balkona, gan ar balkonu.

Lai uzturēšanās viesnīcā būtu vēl patīkamāka, piedāvājam apmeklēt SPA kompleksu un izbaudīt džakuzi, atrakciju dušu, saunu, sāls pirti, tvaika pirti. Fizisko aktivitāšu cienītājiem piedāvājam trenažieru zāli, bet mūsu mazajiem apmeklētājiem pieejama rotaļu istaba un baseins ar nelielu slidkalniņu.

Netraucētai atpūtai draugu lokā, ģimenes viesībām, banketiem, piedāvājam brīvdienu māju ar pirti, nelielu baseinu, banketu zāli, 4 divvietīgajiem un 4 trīsvietīgajiem numuriņiem ar terasēm.

Biznesa sarunām vai romantiskām vakariņām būsiet mīļi gaidīti Hotel SPA Arkadia restorānā. Bet ikdienas maltītes baudīšanai apmeklējiet bistro, kurā plašā sortimentā uz vietas tiek gatavoti gan karstie ēdieni, gan aukstās uzkodas un deserti.

Plašā autostāvvieta ļauj ērti iebraukt ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī tūristu autobusiem.

Esiet laipni gaidīti izbaudīt mājīgo Hotel SPA Arkadia atmosfēru un ļauties netraucētai atpūtai SPA centrā!

Kontakti

Apšuciemā – netālu no jūras, blakus līkumotajai Lāčupītei, ainaviskā vietā – atrodas Hotel SPA Arkadia ar 80 labiekārtotiem viesnīcas numuriņiem, restorānu, bistro, SPA centru, trenažieru zāli, bērnu istabu, biljardu un brīvdienu māju!

Attālums no Hotel SPA Arkadia:

līdz Rīgai 65 km
līdz Jūrmalai 30 km
līdz jūrai 250 m

N 57 °3′ 24,6”
E 23 °18′ 47,3”

Viss Jūsu atpūtai!

“Arkadia”
Apšuciems, Engures pagasts, Engures novads, Latvia LV – 3113
Tālrunis/fax: +371 63143130,
mob. tālrunis: +371 29132765
mail@hotelarkadia.lv
www.hotelarkadia.lv