Ezerzemes, brīvdienu māja

Pie mums jūs varēsiet baudīt lauku klusumu, klausīties putnu dziesmās, vērot saules rietu ezera krastā, vai noķert savu rekordzivi tieši Nirzas ezerā. Mūsu atpūtas vieta atrodas Nirzas ezera krastā – Latgalē, Ludzas rajona Nirzas pagastā, tikai 300 km attālumā no Rīgas.

Atsevišķa koka māja viesiem ezera krastā. Mājā ir divas 2-vietīgas guļamistabas, dzīvojamā istaba ar TV, mūzikas centru, ledusskapi, virtuves stūrīti, kamīnu. Duša, WC, pirts, iespējamas 2 papildvietas dzīvojamā istabā uz izvelkama dīvāna.
Šajā mājā Jūs varēsiet justies kā saimnieki un būt netraucēti.

Īpaša senā Latgaļu “dūmu” jeb “melnā” pirts paša ezera krastā. Ir vērts izjust šīs pirts savdabīgo aromātu un garu. Pirts īpatnība ir tā, ka tai nav skursteņa, kurēšanās laikā tā ir pilna ar dūmiem. Pēc apmēram 4 stundām, kad pirts ir izkurināta, tā tiek izvēdināta un ir gatava nobaudīšanai.
Pie pirts ir telpa atpūtai, bet ārā ir iespēja pašiem gatavot maltīti uz karstām oglēm.

Nirzas ezers ir lielākais pagasta ezers, kura platība ir 556,8 ha. Tas ir arī trešais lieluma ziņā rajonā. Ezera vidējais dziļums ir 8 m, bet lielākais dziļums – 21 m. Nirzas ezers ir visdziļākais rajona ezers. No austrumiem ezerā iestiepjas pussala.

Ezera krasti visapkārt ir ļoti lēzeni. Arī mūsu atpūtas pludmale ir ar pakāpenisku ieeju ezerā, smilšainu krastu. Bērni šeit var justies droši.

Ezerā mīt vēži un dažādas saldūdens zivis – līdakas, asari, raudas, plauži, karūsas, vēdzeles u.c.
Piedāvājam laivas un 4-vietīgu ūdensvelosipēdu atpūtai uz ūdens.

Ja vēlaties apskatīt tuvāko apkārtni, ir iespēja doties izbraukumā ar velosipēdiem. Piedāvājam arī maršrutus.
Pie mums ir arī volejbola laukums, basketbola grozs, galda teniss, novuss, šautriņas, badmintons, galda spēles.
Bērni varēs šūpoties vai rotaļāties smilšu kastē.

KONTAKTI:
Ludzas novads, Nirzas pagasts , Raipole, Ezerzemes, LV-5736
Tel.: 29488376
E -mail: ezerzemes@inbox.l
vwww.ezerzemes.lv